Aftonväska silver
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AFTONVÄSKA och CIGARETTHÅLLARE, silver / 800 resp. 830, 1900-talets första hälft, väskans bygeln med genombruten floral dekor, väskans längd ca 29 cm total vikt ca 350 g
Foder med skador
503748
2017-11-25