Aftonväska silver

Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver
Aftonväska silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AFTONVÄSKA och CIGARETTHÅLLARE, silver / 800 resp. 830, 1900-talets första hälft, väskans bygeln med genombruten floral dekor, väskans längd ca 29 cm total vikt ca 350 g

Foder med skador

503748

2017-11-25