Miniatyrmåleri
Vollendet
2017-11-24
503751
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
MINIATYRMÅLNING, 1800-tal, Damporträtt, gouache på ben, ram med genombruten dekor, ca 5,5x4 cm
PROVENIENS: Russell Bodés samling