Gunnar Löberg oljemålning
Vollendet
2017-11-25
503756
| Höchstes Gebot | 8 000 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
GUNNAR LÖBERG (1893-1950): Kustmotiv med bodar, signerad och daterad G Löberg 1931, olja på duk, 64,5x47 cm