Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GUNNAR LÖBERG (1893-1950): Kustmotiv med bodar, signerad och daterad G Löberg 1931, olja på duk, 64,5x47 cm
503756
2017-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här