Carl-Axel Acking skåp
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL-AXEL ACKING, tillskrivet, skåp, Nordiska Kompaniet, 1940-tal, delvis i alm, fronten med dörrar och två lådor, invändigt med hyllor och lådor, stämpelmärkt NK 1946, höjd 134, 118 x 45 cm
Visst slitage, smärre stötmärken och fläckar, nyckel saknas
503762
2017-11-25