Carl-Axel Acking skåp

Carl-Axel Acking skåp
Carl-Axel Acking skåp
Carl-Axel Acking skåp
Carl-Axel Acking skåp
Carl-Axel Acking skåp
Carl-Axel Acking skåp
Carl-Axel Acking skåp
Carl-Axel Acking skåp
Carl-Axel Acking skåp
Carl-Axel Acking skåp
Carl-Axel Acking skåp
Carl-Axel Acking skåp

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL-AXEL ACKING, tillskrivet, skåp, Nordiska Kompaniet, 1940-tal, delvis i alm, fronten med dörrar och två lådor, invändigt med hyllor och lådor, stämpelmärkt NK 1946, höjd 134, 118 x 45 cm

Visst slitage, smärre stötmärken och fläckar, nyckel saknas

503762

2017-11-25