Lisa Larson skulptur Guldträdet
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LISA LARSON, keramisk skulptur, Guldträdet, Gustavsberg, stengods, delvis glaserad och förgylld, liten produktion 1969-1973, signerad undertill Lisa L
Gustavsberg Sweden, största storleken, ca 38 cm
503773
2017-11-25