Lisa Larson skulptur Guldträdet

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LISA LARSON, keramisk skulptur, Guldträdet, Gustavsberg, stengods, delvis glaserad och förgylld, liten produktion 1969-1973, signerad undertill Lisa L
Gustavsberg Sweden, största storleken, ca 38 cm

503773

2017-11-25