Alan Green
Valmis
2017-11-25
503775
| Korkein tarjous | 5 000 SEK |
| Arviointi | 7 000 SEK |
ALAN GREEN (England född 1932) Drawing No 275
signerad och daterad Alan Green -87, blandteknik och collage, 34x33 cm.
PROVENIENS: Anneli Juda Gallery, London