Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ALAN GREEN (England född 1932) Drawing No 275
signerad och daterad Alan Green -87, blandteknik och collage, 34x33 cm.
PROVENIENS: Anneli Juda Gallery, London
503775
2017-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här