Daktyliotek 1800-tal
Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAKTYLIOTEK, 3 st, 1800-tal, innehållande lacksigill, ca 98 st, föreställande mytologiska motiv och historiska personer bl a Kejsare Napoleon, rammått ca 28x43 cm
Diverse skador, delar saknas, ej examinerade ur ram
503776
2017-11-30