Horst Janssen

Horst Janssen
Horst Janssen

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HORST JANSSEN (Tyskland, 1929-1995), "Zw Füssli (självportträtt), monogramsignerad och daterad -73, 7/30, etsning, bladmått 22x19 cm

503788

2017-11-25