Jaeger-LeCoultre damarmbandsur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAEGER-LECOULTRE, damarmbandsur, stål, 1960-tal, manuellt uppdrag, plexilgas, boettnr. 1655, 846874, diameter 18 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, krackelerat glas, skadad urtavla

503792

2017-11-25