Wilhelm Wieger oljemålning

Wilhelm Wieger oljemålning
Wilhelm Wieger oljemålning
Wilhelm Wieger oljemålning
Wilhelm Wieger oljemålning
Wilhelm Wieger oljemålning
Wilhelm Wieger oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WILHELM WIEGER (Tyskland, 1890-1964): Vinterlandksap, signerad Wilh. Wieger 1918, olja på duk, ca 54x63 cm

Tryckskador

503797

2017-11-25