Oljemålning Philip William Cole

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PHILIP WILIAM COLE (1884-1964): Vinterlandskap med hus, signerad och daterad PW Cole -40, olja på pannå, ca 25x35 cm

503799

2017-11-25