Industrivagn 1900-talets mitt

Industrivagn 1900-talets mitt
Industrivagn 1900-talets mitt
Industrivagn 1900-talets mitt
Industrivagn 1900-talets mitt
Industrivagn 1900-talets mitt
Industrivagn 1900-talets mitt
Industrivagn 1900-talets mitt
Industrivagn 1900-talets mitt
Industrivagn 1900-talets mitt
Industrivagn 1900-talets mitt

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INDUSTRIVAGN, 1900-talets mitt, stål, bakelithjul senare skiva av furuplank, underhylla av plåt, höjd ca 66,5, 76,5x55 cm

Slitage, rost, skivan ej fastskruvad

503804

2017-11-25