Poul Friis Nybo oljemålning

Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning
Poul Friis Nybo oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POUL FRIIS NYBO (1869-1929): Kvinna vid piano, signerad Friis Nybo, olja på duk, ca 33x47 cm

503809

2017-11-27