Handarbetande kvinna oljemålning
Closed
2017-11-27
503810
| Sold for | 1 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Handarbetande kvinna, olja på duk, ca 49x41 cm