Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JAMES LUNDGREN & CO, teburk, 1900-talets början, i form av hus, invänidgt med hylla, öppningsbart med vred, höjd ca 43, 34x30 cm
Slitage
503825
2017-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här