Teburk

Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAMES LUNDGREN & CO, teburk, 1900-talets början, i form av hus, invänidgt med hylla, öppningsbart med vred, höjd ca 43, 34x30 cm

Slitage

503825

2017-11-25