Fernandez Arman färglitografi

Fernandez  Arman färglitografi
Fernandez  Arman färglitografi

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Färgtuber, signerad Arman, HC IV/XII, färglitografi, 76,5x56,5 cm

503856

2017-11-25