Klubbat för:
110 EUR
Utropspris
400 EUR
RISTO HALME, fåtölj, "Tina", Peem Oy, 1970-tal.
Röd glasfiberbas med lila läderklädsel. Löstagbar sittdyna. Justerbart ryggstöd. bredd 83 cm, höjd 99 cm.
Smärre åldersrelaterat slitage.
503858
2017-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här