Risto Halme "Tina" fåtölj

Risto Halme
Risto Halme
Risto Halme
Risto Halme
Risto Halme
Risto Halme
Risto Halme
Risto Halme

Klubbat för:

110 EUR

Utropspris

400 EUR

RISTO HALME, fåtölj, "Tina", Peem Oy, 1970-tal.
Röd glasfiberbas med lila läderklädsel. Löstagbar sittdyna. Justerbart ryggstöd. bredd 83 cm, höjd 99 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage.

503858

2017-12-09