Bägare supkoppar mm
Closed
2017-11-27
503864
| Sold for | 600 SEK |
| Estimate | 1 200 SEK |
BÄGARE, SUPKOPPAR, SALTKAR, TUMLAR, DOSA, silver, 1700/1900-tal, varierande storlek, vikt ca 222 g
Delvis med gravyr, bucklor, slitage