Bägare supkoppar mm

Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm
Bägare supkoppar mm

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, SUPKOPPAR, SALTKAR, TUMLAR, DOSA, silver, 1700/1900-tal, varierande storlek, vikt ca 222 g

Delvis med gravyr, bucklor, slitage

503864

2017-11-27