Ulf Rollof väggskulptur

Ulf Rollof väggskulptur
Ulf Rollof väggskulptur
Ulf Rollof väggskulptur
Ulf Rollof väggskulptur
Ulf Rollof väggskulptur
Ulf Rollof väggskulptur
Ulf Rollof väggskulptur
Ulf Rollof väggskulptur
Ulf Rollof väggskulptur
Ulf Rollof väggskulptur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULF ROLLOF (född 1961): Livbåt, väggskulptur, signerad och daterad -90 på baksidan, 15/30, bivax, längd ca 49 cm

503866

2017-11-27