Klubbat för:
56 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
ANN EDHOLM (född 1953): "Huset nr 1-3", signerad och daterad Ann Edholm -99, triptyk, olja och vax på duk, vardera 60x53 cm.
PROVENIENS: Galerie Nordenhake, Stockholm
503876
2017-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här