Sigurdur Gudmundsson, Kompositioner

Klubbat för:

22 000 SEK

25 000 SEK

SIGURDUR GUDMUNDSSON (Island, född 1942): Kompositioner (7), signerade och daterade SG -86. Sju akvarellmålningar på papper, vardera ca 20x30 cm

503877

2017-11-26