Klubbat för:
22 000 SEK
25 000 SEK
SIGURDUR GUDMUNDSSON (Island, född 1942): Kompositioner (7), signerade och daterade SG -86. Sju akvarellmålningar på papper, vardera ca 20x30 cm
503877
2017-11-26