Lennart Aschenbrenner Objet Aimé
Valmis
2017-11-26
503891
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "OBJET AIMÉ", bokkassett innehållandes 6 serigrafier, betitlade:
Vanitas, Skugga, Flicka med blått hår, Tecken, Heraldiskt, Sällsam frukt, signerade, 1988, numrerad 60/99, ca 40x30 cm
Bokkassett med slitage