Lennart Aschenbrenner Objet Aimé
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "OBJET AIMÉ", bokkassett innehållandes 6 serigrafier, betitlade:
Vanitas, Skugga, Flicka med blått hår, Tecken, Heraldiskt, Sällsam frukt, signerade, 1988, numrerad 60/99, ca 40x30 cm
Bokkassett med slitage
503891
2017-11-26