Lennart Aschenbrenner Objet Aimé

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ASCHENBRENNER (född 1943): "OBJET AIMÉ", bokkassett innehållandes 6 serigrafier, betitlade:
Vanitas, Skugga, Flicka med blått hår, Tecken, Heraldiskt, Sällsam frukt, signerade, 1988, numrerad 60/99, ca 40x30 cm

Bokkassett med slitage

503891

2017-11-26