Kestin Persson rölakan matta

Kestin Persson rölakan matta
Kestin Persson rölakan matta
Kestin Persson rölakan matta
Kestin Persson rölakan matta
Kestin Persson rölakan matta
Kestin Persson rölakan matta

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KERSTIN PERSSON, matta, rölakan, signerad KP, ca 240x162 cm

Bruksslitage

503898

2017-11-26