Huntingtable 1900-tal
Valmis
2017-11-26
503908
| Korkein tarjous | 950 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SOFFBORD, England, 1900-talets andra hälft, s.k. Huntingtable, massiv mahogny, höjd ca 51, 145x85 (uppfällt) cm
Bruksslitage, repor