Cigarrskrin silver art deco
Vollendet
2017-11-26
503913
| Höchstes Gebot | 1 100 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
CIGARRSKRIN, silver, art deco, 1930-tal, geometrisk dekor, innerfoder i cederträ, utländska kontrollstämplar, ca 22x14 cm
Locket något skevt