Hallmöbel funkis
Valmis
2017-11-26
503937
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
HALLMÖBEL, 1930-tal, funkis, björk och alm, skyltmärkt "Svenska möbelfabriken", höjd ca 65, 120x50
Nyckel finns att hämta i utlämningen Fanerskador