Hallmöbel funkis

Hallmöbel funkis
Hallmöbel funkis
Hallmöbel funkis
Hallmöbel funkis
Hallmöbel funkis
Hallmöbel funkis
Hallmöbel funkis
Hallmöbel funkis
Hallmöbel funkis
Hallmöbel funkis
Hallmöbel funkis
Hallmöbel funkis
Hallmöbel funkis
Hallmöbel funkis

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HALLMÖBEL, 1930-tal, funkis, björk och alm, skyltmärkt "Svenska möbelfabriken", höjd ca 65, 120x50

Nyckel finns att hämta i utlämningen Fanerskador

503937

2017-11-26