Blombord

Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord
Blombord

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 800 SEK

BLOMBORD, 5 hyllor/etager, gulmetall och glashyllor, höjd ca 76 cm

Bruksslitage, smärre nagg

503941

2017-11-26