Hein / Mathsson Superellips matbord
Vollendet
2017-11-26
503972
| Höchstes Gebot | 3 200 SEK |
| Schätzwert | 2 500 SEK |
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, superellips, matbord, skiva i fanerad björk, spännben i svartlackerat stål, höjd ca 70, längd 199, bredd 100 cm, etikettmärkt för Bruno Mathsson International
Bruksslitage, blekningar, hack