Hein / Mathsson Superellips matbord
Klubbat för:
3 200 SEK
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, superellips, matbord, skiva i fanerad björk, spännben i svartlackerat stål, höjd ca 70, längd 199, bredd 100 cm, etikettmärkt för Bruno Mathsson International
Bruksslitage, blekningar, hack
503972
2017-11-26