Hein / Mathsson Superellips matbord

Klubbat för:

3 200 SEK

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, superellips, matbord, skiva i fanerad björk, spännben i svartlackerat stål, höjd ca 70, längd 199, bredd 100 cm, etikettmärkt för Bruno Mathsson International

Bruksslitage, blekningar, hack

503972

2017-11-26