Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
HJALMAR GRAHN (1882-1949): "Regn dis över strömmen´´, signerad och daterad Hj Grahn, olja på duk, ca 56x68 cm
Utställd: Färg och form 1990
Svenska Allmänna Konstföreningen 1998
503984
2017-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här