Åmells möbler matsalsgrupp
Klubbat för:
11 500 SEK
6 000 SEK
ÅMELLS MÖBLER, matsalsgrupp, 7 dlr, bestående av: 6 stolar och bord och iläggsskiva med sarg (109x47 cm) , rokokostil, vitmålade, skyltmärkta, sitthöjd ca 47 cm, bordets mått, bordets höjd ca 73 cm, 149x109 cm
Nyklädda stolar, bord med repor/bruksslitage
503989
2017-11-27