Åmells möbler matsalsgrupp

Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp
Åmells möbler matsalsgrupp

Klubbat för:

11 500 SEK

6 000 SEK

ÅMELLS MÖBLER, matsalsgrupp, 7 dlr, bestående av: 6 stolar och bord och iläggsskiva med sarg (109x47 cm) , rokokostil, vitmålade, skyltmärkta, sitthöjd ca 47 cm, bordets mått, bordets höjd ca 73 cm, 149x109 cm

Nyklädda stolar, bord med repor/bruksslitage

503989

2017-11-27