Bägare glas 1800-tal

Bägare glas 1800-tal
Bägare glas 1800-tal
Bägare glas 1800-tal
Bägare glas 1800-tal
Bägare glas 1800-tal
Bägare glas 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, glas, Tyskland, 1800-tal, emaljmåleri, vapendekor, höjd ca 14 cm

Slitage

503997

2017-11-26