Spegellampetter

Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter
Spegellampetter

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-talets slut, nyrokoko, förgylld mässing, för 3 ljus vardera, höjd ca 40 cm

Något böjda armar, sltiage

504001

2017-11-26