Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ELIS ÅSLUND (1872-1956), Porträtt av Werner von Siemens, olja på duk 70x56 cm, signerad Elis Åslund och daterad 1930
Werner von Siemens, 1816-1892, tysk uppfinnare och industrialist.
504004
2017-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här