Elis Åslund oljemålning Werner von Siemens

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ELIS ÅSLUND (1872-1956), Porträtt av Werner von Siemens, olja på duk 70x56 cm, signerad Elis Åslund och daterad 1930

Werner von Siemens, 1816-1892, tysk uppfinnare och industrialist.

504004

2017-11-26