Axel Olson blyerts och akvarell

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, litografi, bildyta 29x65 cm, signerad, provtryck

Gulnad

504008

2017-11-26