Emaljskylt 1950-tal

Emaljskylt 1950-tal
Emaljskylt 1950-tal
Emaljskylt 1950-tal
Emaljskylt 1950-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMALJSKYLT, 1950-tal, "ESSO Touring Service", tillverkad av Boos & Hahn, Ortenberg, Baden", 50x50 cm

Slitage emaljbortfall

504035

2017-11-26