Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERTIL VALLIEN, skulptur i glas, Kosta Boda, Atelier, skål på benställning, signerad och numrerad undertill, nr. 8BVAAT 965002, höjd 13 cm
504041
2017-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här