Bertil Valllien skulptur

Bertil Valllien skulptur
Bertil Valllien skulptur
Bertil Valllien skulptur
Bertil Valllien skulptur
Bertil Valllien skulptur
Bertil Valllien skulptur

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, skulptur i glas, Kosta Boda, Atelier, skål på benställning, signerad och numrerad undertill, nr. 8BVAAT 965002, höjd 13 cm

504041

2017-11-28