Förenade Möbelfabrikerna , barskåp

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BARSKÅP, Swedish Modern, 1940-50-tal, mahogny, dörrar klädda i grönt läder med pärlspik, inredning med glasskivor, delvis med frostad dekor, etikettmärkt AB Förenade möbelfabrikerna Linköping, höjd 115, 44 x 85 cm

Omgjort med nytt läder,smärre slitage, övre glasskivan med nagg, nyckel medföljer

504044

2017-11-28