Karmstolar
Valmis
2017-11-26
504047
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
KARMSTOLAR (2) ett par, tidigt 1900-tal, Louis seize-stil, skuret trä med stoppad klädsel i skinn, sitthöjd ca 46, största bredd 70 cm.
Bruksslitage.