Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR (2) ett par, tidigt 1900-tal, Louis seize-stil, skuret trä med stoppad klädsel i skinn, sitthöjd ca 46, största bredd 70 cm.

Bruksslitage.

504047

2017-11-26