Skålar
Closed
2017-11-26
504059
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
SKÅLAR, 2 st, tenn, 1930-tal, graverad dekor av frukter, höjd ca 14,5, längd ca 32 cm
Slitage