Skålar
2017-11-26
504059
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅLAR, 2 st, tenn, 1930-tal, graverad dekor av frukter, höjd ca 14,5, längd ca 32 cm
Slitage