Mathsson & Hein matbord

Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord
Mathsson & Hein matbord

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, märkt Bruno Mathsson International, höjd ca 71, 240x120 cm

Smärre slitage, skiva med blekningar, märken

504069

2017-11-27