Mathsson & Hein matbord
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, bord, superellips, fanerat med masurbjörk, 4 förkromade spännben, märkt Bruno Mathsson International, höjd ca 71, 240x120 cm
Smärre slitage, skiva med blekningar, märken
504069
2017-11-27