Ljusstakar silver

Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver
Ljusstakar silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSSTAKAR, 3 par, silver, Ceson, Göteborg respektive K & EC, Stockholm, 1970-tal, fyllda fötter, höjd ca 6,5-15 cm

Repor, en ljusstake med bucklor

504074

2017-11-26