Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS STENSTAD (född 1921):"Alvaret september II" , signerade och en daterad -85-862, gouache, ca 14x16 cm
504078
2017-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här