Lars Stenstad gouache

Lars Stenstad gouache
Lars Stenstad gouache
Lars Stenstad gouache
Lars Stenstad gouache

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS STENSTAD (född 1921):"Alvaret september II" , signerade och en daterad -85-862, gouache, ca 14x16 cm

504078

2017-11-27