Kerstin Hörlin Holmqvist matgrupp Charlotte
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, "Charlotte", matgrupp, 9 dlr., för Asko, svartlackerat, bordet höjd ca 73, 130x90, 3 iläggsskivar á 30 cm total läng 221 cm, stolarnas sitthöjd 44 cm
2 stolar med skador, bruksslitage
504114
2017-11-27