Ivan Jordell oljemålning

Ivan Jordell oljemålning
Ivan Jordell oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

IVAN JORDELL (1901-1965): "Stilleben med skulptur", signerad Ivan Jordell, olja på pannå, ca 82x92 cm

Mindre färgbortfall

504132

2017-11-27